CARLY genser
MERKE: Bæstmor | SKU: 455-11-15
Garnpakke CARLY genser i fuksia Limbo in London fra Bæstmor.
NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
CARLY genser i fuksia Limbo in London. Mønstret genser med raglan og rund hals.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Limbo in London |
| Fibertype | Mohair-Ull-blanding, Polyamid |
| Pinnetykkelse | 3 mm, 3.5 mm |
| Strikkefasthet | 22 m = 10 cm |
| Design | House of Yarn, Ane Kydland Thomassen |
| Hel lengde | midt bak ca 57 (60) 62 (64) cm |
| Ermelengde | ca 44 cm, eller ønsket lengde |
| Overvidde | ca 108 (125) 141 (155) cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Mønster, Raglan, Rund hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |