EMERALD genser
MERKE: Bæstmor | SKU: 455-03-21A
Garnpakke EMERALD genser i camel Fnugg in Florence fra Bæstmor.
NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
EMERALD genser i camel Fnugg in Florence. Genser med mønster, isydde ermer og v-hals.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Fnugg in Florence |
| Fibertype | Alpakka |
| Pinnetykkelse | 6 mm, 8 mm |
| Strikkefasthet | 10 m = 10 cm, 11 m = 10 cm |
| Design | Trine Lise Høyseth |
| Hel lengde | ca 60 (64) 64 (68) 68 cm |
| Ermelengde | ca 47 (46) 45 (44) 43 cm |
| Overvidde | ca 109 (116) 124 (131) 145 cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Glattstrikk, Isydde ermer, Mønster, V-hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |