LAMPION jakke
MERKE: Bæstmor | SKU: 455-12-08
Garnpakke LAMPION jakke i navy blue Drinking in Dakar fra Bæstmor.
NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i pakken.
LAMPION jakke i navy blue Drinking in Dakar. Jakke strikket med mønster og intarsiastrikk.
Ønsker du å strikke jakken lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Drinking in Dakar |
| Fibertype | Merinoull |
| Pinnetykkelse | 3 mm, 4 mm |
| Strikkefasthet | 22 m = 10 cm |
| Design | Ane Kydland Thomassen |
| Hel lengde | ca 55 (56) 58 (60) cm |
| Ermelengde | ca 47 cm, eller ønsket lengde |
| Overvidde | ca 113 (123) 134 (145) cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Glattstrikk, Intarsiastrikk, Isydde ermer, Mønster, Rund hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |