LILJA jakke
MERKE: Bæstmor | SKU: 455-11-02
Garnpakke LILJA jakke i charcoal Blackout in Bangkok fra Bæstmor.
NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i pakken.
LILJA jakke i charcoal Blackout in Bangkok. Jakke med mønster, isydde ermer og rund hals.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Blackout in Bangkok |
| Fibertype | Nylon |
| Pinnetykkelse | 5 mm, 6 mm |
| Strikkefasthet | 16 m = 10 cm |
| Design | Ane Kydland Thomassen |
| Hel lengde | ca 49 (50) 52 (54) 56 (58) cm |
| Ermelengde | ca 49 cm, eller ønsket lengde |
| Overvidde | ca 95 (103) 110 (118) 128 (140) cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Isydde ermer, Mønster, Rund hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 40°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |