MAGNOLIA jumper
Garnpakke MAGNOLIA jumper med feminine puffermer. Strikkes i Fnugg in Florence, børstet alpakka.
NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i strikkepakkene.
Garnpakke MAGNOLIA jumper.
Garnpakke MAGNOLIA jumper er en myk og feminin jumper med stilige puffermer. Den strikkes i Fnugg in Florence, et luksuriøst garn i 100 prosent børstet alpakka fra vårt nyeste merke Bæstmor. Jumperen har rund hals, og ermene sys på til slutt. Garnpakken inneholder garn og oppskrift til valgte størrelse.
Ønsker du å legge til ekstra nøster gjøres dette i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Fnugg in Florence |
| Fibertype | Alpakka |
| Pinnetykkelse | 6 mm, 8 mm |
| Strikkefasthet | 10 m = 10 cm |
| Design | Trine Lise Høyseth |
| Hel lengde | ca 56 (58) 60 (62) cm |
| Ermelengde | ca 20 cm, eller ønsket lengde |
| Overvidde | ca 92 (100) 112 (128) cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Glattstrikk, Isydde ermer, Rund hals, Struktur, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Håndvask, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |