MAMBA genser
MERKE: Bæstmor | SKU: 455-01-11
Garnpakke MAMBA genser i purple mix Påfugl in Paris fra Bæstmor.
NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
MAMBA genser i purple mix Påfugl in Paris. Genser i glattstrikk med isydde ermer og v-hals.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Påfugl in Paris |
| Fibertype | Mohair-blanding |
| Pinnetykkelse | 4 mm, 6 mm |
| Strikkefasthet | 16 m = 10 cm |
| Design | House of Yarn |
| Hel lengde | ca 49 (50) 52 (54) 56 (58) 60 cm |
| Ermelengde | ca 49 cm, eller ønsket lengde |
| Overvidde | ca 91 (96) 106 (111) 121 (129) 144 cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Glattstrikk, Isydde ermer, V-hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |