NALIA jumper
MERKE: Bæstmor | SKU: 455-01-14
Garnpakke NALIA jumper i chocolate Fnugg in Florence og Glitter fra Bæstmor.
NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
NALIA jumper i chocolate Fnugg in Florence og Glitter. Jumper strikket med hullmønster.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Fnugg in Florence, Glitter |
| Fibertype | Alpakka, Polyester, Viskose |
| Pinnetykkelse | 9 mm, 12 mm |
| Strikkefasthet | 10 m = 10 cm |
| Teknikk | Hullmønster, Isydde ermer, Rund hals, Vrangbord |
| Overvidde | ca 113 (129) 146 cm |
| Hel lengde | ca 45 (47) 49 cm |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Ermelengde | ca 45 cm, ca 45 cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Design | Ane Kydland Thomassen |