POLÈ genser
Garnpakke POLÈ genser white i et "pelsaktig" utseende. Strikkes i Fnugg in Florence og Blackout in Bangkok.
NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i strikkepakkene.
Garnpakke POLÈ genser white.
Garnpakke POLÈ genser strikkes i en luksuriøs kombinasjon av Fnugg in Florence, et mykt børstet alpakkagarn, og Blackout in Bangkok, et syntetisk pelsgarn. Genseren har høy hals, isydde ermer og et unikt uttrykk som skaper en stilfull og varm look.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Blackout in Bangkok, Drinking in Dakar |
| Fibertype | Alpakka |
| Pinnetykkelse | 6 mm, 7 mm |
| Strikkefasthet | 14 m = 10 cm |
| Design | Ane Kydland Thomassen |
| Hel lengde | ca 53 (55) 57 (59) 61 (63) cm |
| Ermelengde | ca 47 cm, eller ønsket lengde |
| Overvidde | ca 97 (109) 117 (126) 131 (140) cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Teknikk | Glattstrikk, Høy hals, Isydde ermer, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Håndvask, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |