POMELO genser
Garnpakke pampas POMELO genser med raglanfelling. Strikkes i Drinking in Dakar fra Bæstmor
NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i strikkepakkene.
Garnpakke POMELO genser pampas.
strikkepakke POMELO genser er en klassisk ensfarget genser med raglanfelling og rund hals.
Genseren strikkes i ultrafin merino, som føles herlig myk mot huden og holder brukeren varm.
Garnet i strikkepakken er Drinking in Dakar fra vårt nyeste merke Bæstmor.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Strikkepakke | |
|---|---|
| Merke | Bæstmor |
| Garn | Drinking in Dakar |
| Fibertype | Merinoull |
| Pinnetykkelse | 3 mm, 4 mm |
| Strikkefasthet | 22 m = 10 cm |
| Teknikk | Glattstrikk, Raglan, Rund hals, Vrangbord |
| Overvidde | ca 88 (97) 106 (115) 125 (134) cm |
| Hel lengde | ca 54 (56) 58 (60) 62 (64) cm |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Ermelengde | ca 50 cm, ca 50 cm |
| Passer til | Voksen, Dame |
| Design | Ane Kydland Thomassen |
Symfonie regnbuefargede strømpepinner i laminert bjørk med en glatt, lakkert overflate og perfekt spissede tupper.
Symfonie regnbuefargede strømpepinner i laminert bjørk med en glatt, lakkert overflate og perfekt spissede tupper.
Symfonie rundpinner fra KnitPro er supergode, populære strikkepinner i regnbuefarget laminert bjørk. Et must for den som liker den eksklusive trefølelsen.
Symfonie rundpinner fra KnitPro er supergode, populære strikkepinner i regnbuefarget laminert bjørk. Et must for den som liker den eksklusive trefølelsen.
Symfonie rundpinner fra KnitPro er supergode, populære strikkepinner i regnbuefarget laminert bjørk. Et must for den som liker den eksklusive trefølelsen.
Symfonie rundpinner fra KnitPro er supergode, populære strikkepinner i regnbuefarget laminert bjørk. Et must for den som liker den eksklusive trefølelsen.
Symfonie rundpinner fra KnitPro er supergode, populære strikkepinner i regnbuefarget laminert bjørk. Et must for den som liker den eksklusive trefølelsen.
Symfonie rundpinner fra KnitPro er supergode, populære strikkepinner i regnbuefarget laminert bjørk. Et must for den som liker den eksklusive trefølelsen.
Zing strømpepinner fra KnitPro er laget i høykvalitets aluminium. Disse pinnene er sterke og svært gode å strikke med. Hver tykkelse har sin egen farge.
Zing strømpepinner fra KnitPro er laget i høykvalitets aluminium. Disse pinnene er sterke og svært gode å strikke med. Hver tykkelse har sin egen farge.
Zing rundpinner fra KnitPro er laget i farget høykvalitets aluminium. Pinnene har perfekt spissede tupper som gjør det svært gode å strikke med.
Zing rundpinner fra KnitPro er laget i farget høykvalitets aluminium. Pinnene har perfekt spissede tupper som gjør det svært gode å strikke med.
Zing rundpinner fra KnitPro er laget i farget høykvalitets aluminium. Pinnene har perfekt spissede tupper som gjør det svært gode å strikke med.
Zing rundpinner fra KnitPro er laget i farget høykvalitets aluminium. Pinnene har perfekt spissede tupper som gjør det svært gode å strikke med.
Zing rundpinner fra KnitPro er laget i farget høykvalitets aluminium. Pinnene har perfekt spissede tupper som gjør det svært gode å strikke med.
Zing rundpinner fra KnitPro er laget i farget høykvalitets aluminium. Pinnene har perfekt spissede tupper som gjør det svært gode å strikke med.